-
-
-

Купи квартиру дешевше новобудови

Купи квартиру дешевше новобудови

«Купи квартиру дешевше новобудови» - так заманюють покупців продавці квартир в застарілих хрущовках. У той же час покупці чують заяви про те, що термін експлуатації хрущовок вже добігає кінця і вони ось-ось розваляться. Подібні розмови ведуться і навколо сталинок, радянських дев'ятиповерхівок, панельних будинків. Насправді все не так однозначно.

Якщо вас цікавить покупка квартири, продажа квартир в Киеве широко представлена ​​на дошці оголошень ТОРРО, так само можна вивчити ринок продажу квартир в будь-якому місті України.

Звичайно потрібно звертати увагу не тільки на розташування будинку, але і на його стан незалежно від року побудови. Вік і стан будинку набагато важливіше технології будівництва Максимальний термін експлуатації бетонних і цегляних будівель з бетонними перекриттями зазвичай перевищує 100 років. Це ж стосується будинків, іменованих сталінськими. Так що більшість з будинків на вторинному ринку за умови сумлінного будівництва і нормальної експлуатації можуть забезпечувати умови для нормального життя ще років 30-60.

Але на жаль, з будівництвом і експлуатацією не все гладко. Далеко не всі хрущовки і більш сучасні цегляні і панельні будинки будувалися на совість. Неякісні будматеріали і недотримання технології були звичайним явищем. Найбільш очевидний ознака - криві стіни, які не вписуються в жодні будівельні норми. Цеглини, вивалюється з кладки, і цемент, більше схожий на злежаний пісок, теж не є чимось екстраординарним.

Чи не хочете вирівнювати і утеплювати криві стіни - можна купити квартиру в Києві від забудовника.

На подібні нюанси потрібно звертати увагу при покупці і вторинної, і первинної нерухомості. Але якщо всі ці проблеми заховані під красивим ремонтом, «докопатися» до них складно. А ось якщо ви вирішили, наприклад, купити однокімнатну квартиру в зданому будинку з документами, у вас буде можливість поглянути на голі стіни і оцінити якість роботи будівельників.

Ремонти і комунікації В житлових будинках періодично (раз в декілька десятків років) повинні проводитися капітальні ремонти. Тому, якщо ви збираєтеся купити квартиру в Києві, в будинку, якому вже, наприклад, 40 років, поцікавтеся, коли в ньому проводився капремонт. Якщо він не проводився взагалі і не планується найближчим часом - варто пошукати інші варіанти. Навіть якщо у вашій квартирі буде все зроблено ідеально, зношені комунікації і протікає дах не дадуть вам насолоджуватися комфортом. До речі, комунікації не такі довговічні, як цегляні або бетонні стіни. Ті, хто вирішив купити квартиру в Києві в сучасному ЖК, оцінили переваги сучасного паркінгу від забудовника.

Термін експлуатації труб водопроводу і опалення залежить від використовуваного матеріалу і зазвичай не перевищує 30 років. Чи не вічна і електропроводка. Залежно від матеріалу - міді або алюмінію, вона повинна бути замінена через 40 або 20 років відповідно. Проблеми можуть бути не видно, але рано чи пізно дадуть про себе знати. Протікає стояк може вас не турбувати, якщо вода стікає прямо в підвал. Але справа в тому, що вогкість буде поступово руйнувати фундамент, приводити до неправильної усадки і тріщин в стінах. Процес це повільний і непомітний, але він може привести до дуже неприємних і важко устранімим наслідків. До речі, ви, напевно, звертали увагу на те, що вогкість в підвалах старих будинків - не таке вже й рідкісне явище. При виборі квартири на вторинному ринку потрібно цікавитися станом не тільки квартири, що купується, а й усього будинку, в тому числі його комунікацій. Звертаємо увагу на слабкі місця.

Що ж стосується панельних будинків, їх слабким місцем є численні шви. За ними ховаються місця з'єднань панелей. І якщо в цивілізованих країнах заставні елементи прийнято виготовляти з нержавіючої сталі, то у нас їх просто фарбують антикорозійною фарбою. У поєднанні з поганою якістю закладення швів і відсутністю належного догляду за ними, це може привести до зменшення терміну експлуатації будинків. Тому при покупці квартири в панельному будинку слід звернути особливу увагу на стан швів між панелями.

Ви можете купити квартиру в Києві в монолітно-каркасному будинку, який спокійно простоїть 150 років. Одна з причин довговічності будинків, зведених за монолітною технологією - відсутність з'єднань в їх силової конструкції. Навісні фасади та утеплення не тільки сприяють комфорту, але і захищають будинок від впливу навколишнього середовища. Утеплювач і бетонні стіни такого будинку завжди залишаються сухими і не промерзають. А ось визначити якість споруди такого будинку буває досить складно, тому тут краще орієнтуватися на репутацію забудовника.

rus